forex trading logo

Dziennik elektroniczny

Nabór elektroniczny

Osiągnięcia
Nasze koleżanki udowodniły, że warto wiedzieć więcej...
poniedziałek, 28 grudnia 2015 08:19

18.12.2015 r. nasze koleżanki udowodniły, że warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. Klaudia Małek z klasy 3 Top, Agnieszka Niedzielska z klasy 2 Tor, Olga Gniewosz z klasy 3 Top zakwalifikowały się do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu zorganizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych (projekt autorski ZUS oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej).

Więcej…
 
Piłka koszowa dziewcząt
środa, 23 grudnia 2015 15:23

Dnia 10.12.2015 r. w ZS nr 2 w Lubinie odbyły się rozgrywki piłki koszykowej dziewcząt. Nasza drużyna po bardzo dobrej i wyczerpującej grze zdobyła VI miejsce, ponownie o wyjściu z grupy zdecydowały punkty, których nie udało nam się zdobyć w doliczonym czasie gry. Gratulujemy drużynie za godne reprezentowanie naszej szkoły. Skład drużyny: Budnik Wiktoria, Chojnacka Karolina, Dąbrowska Gabriela, Filak Paulina, Gunstuł Anna, Gunstuł Maria, Jagielska Klaudia, Prus Aleksandra, Rusinko Kinga, Rygielska Inga, Wierzbicka Joanna.

- dyplom

 
XXIII Konkurs Wokalny „Scena Prezentacji Młodych”
poniedziałek, 30 listopada 2015 13:30

W dniach 16 i 18 listopada 2015 roku w CK "Muza" w Lubinie odbył się XXIII Konkurs Wokalny „Scena Prezentacji Młodych”. Jury w składzie: Dorota Blachowska, Andrzej Górecki, Rafał Ratajczak po przesłuchaniu 44 uczestników zdecydowało się przyznać wyróżnienie naszej uczennicy klasy I Weronice Mijas. Serdecznie gratulujemy!!!

- konkurs wokalny

 
Piłka siatkowa dziewczyn
poniedziałek, 30 listopada 2015 13:13

W dniu 3 listopada 2015 r. w ZS nr 1 w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w grze piłki siatkowej dziewcząt. Nasze uczennice zajęły VI miejsce. Szkołę reprezentowały: Maria Gunstuł, Paulina Jakubik, Natalia Dziadek, Paulina Filak, Patrycja Romanowicz, Małgosia Komarnicka, Paulina Solecka, Natalia Madej, Ola Prus, Asia Wierzbicka, Monika Duda i Kinga Rusinko.

 
Sukces naszej szkoły i wizyta w Warszawie
wtorek, 17 listopada 2015 11:03

Z radością informujemy, że nasza szkoła w wyniku siódmej edycji Ogólnopolskiego Programu Otwarta Firma w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zdobyła I miejsce i uzyskała tytuł „Najaktywniejszej szkoły w programie w Polsce”.
W programie wzięło udział 440 szkół z całej Polski. Celem programu jest kształtowanie przedsiębiorczych postaw uczniów oraz pomoc w podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

-galeria

-otwarta firma

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 1 z 9


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business website hosting ticketing system Valid XHTML and CSS.

© 2010   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie. Liceum Profilowane. Szkoła Policealna dla Dorosłych. Szkoła Zawodowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione.