forex trading logo

Dziennik elektroniczny

Nabór elektroniczny

Wolontariat
Szlachetna Paczka
środa, 31 grudnia 2014 13:46

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w akcji Szlachetna Paczka. Jest to projekt ogólnopolski, który łączy ludzi znajdujących się w potrzebie oraz tych, którzy chcieliby pomóc. W tym roku paczkę przygotowali też papież Franciszek czy gwiazda sportu Robert Lewandowski.

 

-galeria

Więcej…
 
Andrzejki dla podopiecznych
środa, 31 grudnia 2014 13:38

W dniu 28 listopada 2014 r. jak co roku Wolontariusze z naszej szkoły zorganizowali Andrzejki dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej "Szarotka" w Lubinie. Uczniowie przygotowali występ pod kierunkiem opiekuna grupy p. Rafała Porzezińskiego oraz pedagog p. Joanny Bidzińskiej. 

 
Andrzejki w Szarotce
poniedziałek, 02 grudnia 2013 01:00

_dsc0327   Jak co roku Wolontariusze z naszej szkoły zorganizowali Andrzejki dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej "Szarotka" w Lubinie. W tym roku motywem przewodnim były zwyczaj obchodzenia Halloween w USA. Z tej okazji wyświetlono prezentację multimedialną oraz opowiedziano historię tego święta. W drugiej części zabawy wróżono podopiecznym życząc dużo szczęścia i zdrowia. GALERIA.

 
Mikołaj w Szarotce
wtorek, 11 grudnia 2012 21:45

imgp6987   6 grudnia 2012r Mikołaj wraz ze swoimi pomocnicami udał się do podopiecznych DPS „Szarotka” w Lubinie by wręczyć podarunki. Pensjonariusze, aby otrzymać paczkę musieli  zaprezentować wierszyk, piosenkę lub dowcip. Osoby, które nie miały odwagi do publicznego wystąpienia przyrzekli, że się przygotują do prezentacji na następny rok. Zdjęcia w galerii.

 
Andrzejki w Szarotce
czwartek, 06 grudnia 2012 18:35

dsc_0010   "Przepowiednie Starożytnego Egiptu" -  to motyw przewodni spotkania Andrzejkowego, zorganizowanego przez Wolontariat dla podopiecznych DPS "Szarotka" w Lubinie, pod opieką pani Bożeny Jankowskiej. Wolontariusze w trakcie spotkania chcieli przybliżyć pensjonariuszom  kulturę Egiptu oraz jak Atlandzi, zamieszkujący Egipt przepowiadali przyszłość na podstawie "niebiańskich układów matematycznych". Zapoznali podopiecznych z horoskopem egipskim oraz z interpretacją znaków i kolorów. Zdjęcia w Galerii

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business website hosting ticketing system Valid XHTML and CSS.

© 2010   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie. Liceum Profilowane. Szkoła Policealna dla Dorosłych. Szkoła Zawodowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione.