forex trading logo

Dziennik elektroniczny

Nabór elektroniczny

Szkolenie z pierwszej pomocy

pomoc    Uczniowie Liceum Profilowanego uczestniczyli w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które zostały przeprowadzone przez pielęgniarkę szkolną. Każda klasa odbyła szkolenie teoretyczno-praktyczne, zakończone krótkim testem obejmującym resuscytację krążeniowo-oddechową wykonaną na fantomie.

Zdjecia z zajęć

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

urna   3 listopada 2011 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2011/2012. Poprzedzone były kilkudniową kampanią wyborczą. Udział w wyborach wzięli wszyscy uczniowie z klas I-III Liceum Profilowanego.

OFICJALNE WYNIKI:
PRZEWODNICZĄCA SU - Marlena Bulak kl. IA
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ - Marta Litwin kl. IIA
             RZECZNIK PRAW UCZNIA - Alicja Gołębiowska kl. IIB

Wszystkim kandydatom  dziękujemy za udział w wyborach, a zwycięzcom gratulujemy odniesionego sukcesu.

 Zdjęcia z wyborów

 
Konkurs OXFORD

oxford   28 października 2011 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 18. edycji Konkursu Językowego TEST OXFORD PLUS. Jest on organizowany corocznie dla zwiększenia motywacji uczniów w opanowywaniu języka obcego. Konkurs rozpoczął się o godzinie 10.00 w sali języka polskiego. Na napisanie testu uczniowie mieli 45 minut.

 

W konkursie z języka niemieckiego uczestniczyły:              

1.Chudzichowska Dominika – klasa IA
2.Honc Magdalena – klasa IA
3.Pokarmisz Małgorzata – klasa IA
4.Litwin Marta – klasa IIA
5.Langner Anna – klasa IIB
6.Rutkowska Marcelina – klasa IIB
7.Załuczkowska Barbara – klasa IIB
8.Dryjas Natalia – klasa IIIA
9.Haleszczuk Agnieszka – klasa IIIB

 

W konkursie z języka angielskiego uczestniczyli:

1.Patrycja Klubek - klasa IIA
2.Patrycja Piątczak - klasa IA
3.Sandra Potok - klasa IIA
4.Ewelina Halicz - klasa IA
5.Maja Zalewska - klasa IIA
6.Konrad Wróblewski - klasa IA
7.Dominika Tęcza - klasa IIA
8.Gabriela Zych - klasa IA
9.Adriana Broniarz - klasa IA
10.Justyna Idkowiak - klasa Ia

   Wyniki zostaną ogłoszone do 13 stycznia 2012 roku i rozesłane do szkół. Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż pięć błędów.

 
Sprzątanie Świata

dscf8178    Dnia 3 października 2011r., klasy Ia i Ib pod opieką pani Agnieszki Rożałow, pani Ewy Majewskiej oraz pani Małgorzaty Korzun, wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata.
   Zadaniem uczniów było oczyszczenie terenu przylegającego do stadionu Dialog Arena. Dodatkowo uczniowie, pod opieką pana Henryka Galasa, zwiedzili obiekt sportowy. Na zakończenie, młodzież wzięła udział w zabawach sportowo-integracyjnych. Galeria

 
Dzień Nauczyciela

bukiet

   W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi życzymy Nauczycielom dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechukażdego dnia...

   Do jednych z najbardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Nauczyciela, dzień, w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów. Dla uświetnienia naszego dzisiejszego spotkania klasy III pod opieką wychowawców pani Małgorzaty Stacheckiej i pani Doroty Poczynek przygotowały część artystyczną. GALERIA

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

   Na początku listopada 2011 roku odbędą się wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2011/2012.
Kandydaci chętni do pełnienia roli przewodniczącego SU, zastępcy przewodniczącego, oraz Rzecznika Praw Ucznia proszeni są o przygotowanie się do kampanii wyborczej, przygotowania plakatów, ulotek, zdjęć i zaprezentowania tego, co chcieliby zrobić w naszej szkole.

 
Dzień Papieski

jp2"Był wielkim, a jednak skromnym człowiekiem.
Wszystkich obdarzał swoją opieką.
I wojnę przeżył, poetą był
I nogi mniej ważnym od siebie mył..."

   7.10.2011r obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski. Z tej to okazji uczniowie pod opieką ks. Radosława Ciesielskiego przygotowali montaż słowno-muzyczny.
   Celem tegorocznego Dnia Papieskiego jest pobudzenie w nas ducha modlitwy. Będzie to wypełnianiem duchowego testamentu Papieża Polaka. Obchodząc Dzień Papieski możemy modlić się za wstawiennictwem błogosławionego Jana Pawła II. Dołączył on bowiem do grona świętych i błogosławionych Kościoła, do rzeszy męczenników, mistyków i doktorów, jako Nauczyciel i Świadek dla następnych pokoleń ludzi wierzących. Zdjęcia z uroczystości.

 
« pierwszapoprzednia51525354555657585960następnaostatnia »

Strona 56 z 61


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business website hosting ticketing system Valid XHTML and CSS.

© 2010   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie. Liceum Profilowane. Szkoła Policealna dla Dorosłych. Szkoła Zawodowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione.