forex trading logo

Dziennik elektroniczny

Nabór elektroniczny

Finał Powiatu w Lekkiej Atletyce

7 czerwca 2017 r. reprezentacja szkoły w składzie: Bednarz Anna, Dąbrowska Gabriela, Filak Paulina, Gunstuł Maria, Jagielska Klaudia, Jakubik Paulina, Kosmala Zuzanna, Król Olga, Niedzielska Agnieszka, Piskorz Paulina, Rusinko Kinga, Rygielska Inga, Wierzbicka Joanna, Wiktoria Budnik uczestniczyła w Finale Powiatu Lubińskiego w Indywidualnej Lekkiej Atletyce zajmując V m. Indywidualnie w biegu na 100 m Zuzanna Kosmala zajęła III m. Gratulujemy!

 
Akcja profilaktyczna "Rozważny kierowca"

2 czerwca 2017 roku uczniowie szkoły wzięli udział w akcji profilaktycznej pn. „Rozważny kierowca” w galerii „Cuprum Arena” w Lubinie organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Lubinie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Stacją Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubinie, Pogotowiem Ratunkowym i Państwową Strażą Pożarną w Lubinie. Dla młodzieży przygotowano radiowozy policyjne, symulator dachowania, videorejestrator, sprzęt ratownictwa drogowego straży pożarnej, pierwszą pomoc, drastyczne zdjęcia z wypadków drogowych, zabawy z alko i narkogoglami, quizy oraz wiele innych atrakcji. Była to dobra lekcja pokory, która daje do myślenia, jak niebezpieczne jest wsiadanie za kierownicę po alkoholu bądź substancjach psychoaktywnych.

 
Piłka plażowa dziewcząt

31 maja 2017 r. reprezentacja szkoły w składzie: Kamila Gruchała, Natalia Janczyn i Patrycja Romanowicz wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Lubińskiego w Siatkówce Plażowej zajmując V m. Gratulujemy!

 
PIKNIK "ŻYJĘ ZDROWO"

1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka zorganizowano piknik pod hasłem,, Żyję Zdrowo". Każda klasa miała za zadanie przygotować potrawy z wylosowanego koloru tj.: czerwonego, zielonego, żółtego, pomarańczowego oraz białego. Dodatkowo p. Ewelina Korotyszewska przygotowała interesującą lekcję otwartą z wychowania fizycznego, w której wzięli udział uczniowie i nauczyciele. Odbyły się dwa mecze piłki siatkowej pomiędzy nauczycielami i uczniami. Pogoda nam dopisała, a imprezę uważamy za bardzo udaną.

-galeria

 
SZKOLNY KONKURS NA GRĘ MATEMATYCZNĄ

1 czerwca 2017 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu na grę matematyczną zorganizowanego przez p. Agnieszkę Bielak. Trzy wyróżnienia otrzymały uczennice kl. I Edyta Baran,  Natalia Chocholska oraz Martyna Cichoń. Serdecznie gratulujemy!

 
SZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

31 maja 2017 roku w naszej szkole odbyło się SZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla wszystkich klas naszego technikum zorganizowane przez p. Michała Cierniaka. Dyktando polegało na prawidłowym napisaniu nazw własnych zarówno geograficznych jak i handlowych, np. Southampton, Wi-Fi, czy też Jeep Wrangler. Zwycięzcą okazał się Piotr Jasiński z klasy III OP, który napisał test prawie bezbłędnie zdobywając komplet punktów. W konkursie wyróżniono Marcina Adamczaka z kl. III OP oraz Mateusza Tutkę z kl. I T OR. Zwycięzcy i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie.

 
KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI

19 maja 2017 r. odbył się szkolny konkurs z okazji Dnia Ziemi zorganizowany przez p. Marzenę Hankę. Uczestniczyły w nim drużyny trzyosobowe. Uczestnicy rozwiązywali test, jak również zadania praktyczne. Uczniowie mieli za zadanie rozpoznać skały, minerały, rośliny oraz posegregować śmieci do odpowiednich kategorii. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy I w składzie: Dominika Czekaj, Aleksandra Kiedrzyn, Mateusz Tutka. Zwycięzcom gratulujemy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 58


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: business website hosting ticketing system Valid XHTML and CSS.

© 2010   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie. Liceum Profilowane. Szkoła Policealna dla Dorosłych. Szkoła Zawodowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione.