SZYBKI DOSTĘP


bip-home
umwd-home
img011
img008

KOMUNIKATY


  • Nabór na do szkoły policealnej
    Ogłaszamy nabór na do szkoły policealnej na kierunek Asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny oraz na kwalifikacyjny kurs zawodowy Opiekun medyczny Kształcenie bezpłatne! Nie wymagana matura! Zapisz się już […]
  • Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2017
    Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2017 Kształcenie bezpłatne! Nie wymagana matura! Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona! LP. ZAWÓD CZAS TRWANIA NAUKI 1. Opiekun medyczny 1 rok […]
  • Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2017/2018 do klas pierwszych technikum
    Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2017/2018 do klas pierwszych technikum  KLASA  ZAWÓD JĘZYKI PRZEDMIOTY PUNKTOWANE W REKRUTACJI 1 a  Technik optyk j. angielski lub j. niemiecki lub j. […]
ZOBACZ WSZYSTKO

AKTUALNOŚCI


12 stycznia 2018

Studniówka 2018

12 stycznia 2018 r. odbyła się studniówka uczniów Technikum im. Władysława Stanisława Reymonta w Lubinie. Na balu bawili się technicy optycy oraz technicy ortopedzi. Zabawa studniówkowa miała miejsce […]
10 stycznia 2018

Wyjazd do Opery Wrocławskiej

Wyjazd do Opery Wrocławskiej 10 stycznia 2018 r. grupa uczniów naszej szkoły pod opieka Pani Doroty Lenart po raz kolejny uczestniczyła w wyjeździe do Opery Wrocławskiej. Tym razem […]
8 stycznia 2018

Warsztaty „Skuteczne podejmowanie decyzji”

Warsztaty „Skuteczne podejmowanie decyzji” Dnia 8 stycznia 2018 r. klasa pierwsza technikum uczestniczyła w warsztatach zawodoznawczych pn. „Skuteczne podejmowanie decyzji”, które przeprowadziła Pani dr Daria Zielińska-Pękał z Uniwersytetu […]
3 stycznia 2018

Warsztaty zawodoznawcze

Warsztaty zawodoznawcze Zapraszamy gimnazjalistów na warsztaty zawodoznawcze pn. „Szkiełko i oko” oraz „Tajemnice anatomii”, prowadzone przez uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli Pani Bożeny Jankowskiej oraz Pana Rafała […]
2 stycznia 2018

Góra Grosza

Góra Grosza We wtorek 2 stycznia 2018 R. zakończyliśmy zbiórkę monet pod nazwą „Góra Grosza”. W tym roku wspólnie uzbieraliśmy kwotę 65,11 zł. Za każdy grosik DZIĘKUJEMY!
22 grudnia 2017

Jasełka

Jasełka 22 grudnia 2017 r. cała społeczność szkolna mogła obejrzeć jasełka przygotowane przez grupę uczniów technikum pod kierunkiem Pani Agnieszki Bielak. Tego dnia uczniowie w klasach zorganizowali wigilie […]